LH1500AABTR
DigiKeys produktnummer
LH1500AABTRTR-ND - Remsa och spole (TR)
LH1500AABTRCT-ND - Remsbit (CT)
LH1500AABTRDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LH1500AABTR
Beskrivning
SSR RELAY SPST-NO 150MA 0-350V
Tillverkarens standardleveranstid
9 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Solid State Relä med fotokopplare (fotorelä) SPST-NO (1 Form A) 6-SMD (0,300", 7,62mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
LH1500AABTR Modeller
Kategori
Spänning - last
0 V ~ 350 V
Tillv.
Lastström
150 mA
Serie
Resistans på-läge (max)
20 Ohms
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Termineringstyp
Måsvinge
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Monteringstyp
Ytmontering
Inkapsling/låda
Relätyp
Relä med fotokopplare (fotorelä)
Leverantörens enhetsförpackning
6-SMD
Krets
Godkännande myndighet
cUR, DIN, FIMKO, UL
Utgångstyp
AC, DC
Basproduktens nummer
Spänning - ingång
1,25VDC