WYO222MCMDF0KR är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
I lager: 0
Datablad
2200 pF ±20% 440VAC Keramiska kondensatorer Y5U (E) Radial, skiva
WYO222MCMDF0KR
DigiKeys produktnummer
WYO222MCMDF0KR-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
WYO222MCMDF0KR
Beskrivning
CAP CER 2200PF 440VAC Y5U RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
WYO222MCMDF0KR Modeller
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
0,354" diam. (9,00mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
0,472" (12,00mm)
Spänning - märkt
Ledaravstånd
0,394" (10,00mm)