VY2222M35Y5US6TL5 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Vishay Roederstein
I lager: 0
Datablad
2200 pF ±20% 440VAC Keramiska kondensatorer Y5U (E) Radial, skiva
VY2150K29U2JS63V7(VY2)
VY2222M35Y5US6TL5
DigiKeys produktnummer
56-VY2222M35Y5US6TL5TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VY2222M35Y5US6TL5
Beskrivning
CAP CER 2200PF 440VAC Y5U
Detaljerad beskrivning
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Storlek/dimension
0,354" diam. (9,00mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
0,472" (12,00mm)
Spänning - märkt
Ledaravstånd
0,394" (10,00mm)