T54E2456M075VSB050
DigiKeys produktnummer
3581-T54E2456M075VSB050-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T54E2456M075VSB050
Beskrivning
CAP TANT POLY 45UF 75V SMD
Tillverkarens standardleveranstid
37 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
45 µF Formgjuten Tantal - polymerkondensatorer 75 V Icke standard 50mOhm vid 100kHz
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillverkare
Vishay Polytech
Livslängd @ temp.
2000tim vid 125°C
Förpackning
Tråg
Inkapsling/låda
Icke standard
Storlek/dimension
L 0,315" x B 0,173" (8,00 x 4,40mm)
Kapacitans
45 µF
Höjd - monterad (max)
0,365" (9,28mm)
Tolerans
±20%
Tillverkarens storlekskod
E2
Spänning - märkt
75 V
ESR (Equivalent Series Resistance)
50mOhm vid 100kHz