SMCJ8.5CA-M3/9AT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Similar
STMicroelectronics
YAGEO
14,4V Klämma 104,2A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMC)
DO-214AB, SMC
SMCJ8.5CA-M3/9AT
DigiKeys produktnummer
SMCJ8.5CA-M3/9AT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMCJ8.5CA-M3/9AT
Beskrivning
TVS DIODE 8.5VWM 14.4V DO214AB
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
104,2A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Remsa och spole (TR)
Tillämpningar
General Purpose
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Spänning - backspänning (typ)
8,5V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
9,44V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
14,4V