SMCJ64CA-E3/57T | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | SMCJ64CA-E3/57T |
Beskrivning | TVS DIODE 64VWM 103VC DO214AB |
Tillverkarens standardleveranstid | 14 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 103V Klämma 14,6A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMCJ) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | SMCJ64CA-E3/57T Modeller |
Kategori | Ström - toppuls (10/1000 µs) 14,6A |
Tillv. | Effekt - toppuls 1500W (1,5kW) |
Serie | Nätmatningsskydd Nej |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Tillämpningar General Purpose |
Artikelstatus Aktiv | Arbetstemperatur -55°C-150°C (TJ) |
Typ Zener | Monteringstyp Ytmontering |
Dubbelriktade kanaler 1 | Inkapsling/låda DO-214AB, SMC |
Spänning - backspänning (typ) 64V | Leverantörens enhetsförpackning |
Spänning - genombrott (min) 71,1V | Basproduktens nummer |
Spänning - begränsning (max) @ Ipp 103V |