SMCJ26CA-E3/9AT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
I lager: 1 526
Microchip Technology
Uppgradering
Similar
Diotec Semiconductor
Littelfuse Inc.
Bourns Inc.
Bourns Inc.
STMicroelectronics
42,1V Klämma 35,6A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMCJ)
DO-214AB
SMCJ26CA-E3/9AT
DigiKeys produktnummer
SMCJ26CA-E3/9AT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMCJ26CA-E3/9AT
Beskrivning
TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO214AB
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
SMCJ26CA-E3/9AT Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
35,6A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Remsa och spole (TR)
Tillämpningar
General Purpose
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Dubbelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
26V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
28,9V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
42,1V