SM15T30CAY
DigiKeys produktnummer
497-10791-2-ND - Remsa och spole (TR)
497-10791-1-ND - Remsbit (CT)
497-10791-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SM15T30CAY
Beskrivning
TVS DIODE 25.6VWM 53.5VC SMC
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
53,5V Klämma 187A (8/20µs) Ipp TVS - dioder Ytmontering SMC
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SM15T30CAY Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
187A (8/20µs)
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Arbetstemperatur
-40°C-150°C (TJ)
Artikelstatus
Aktiv
Grad
Automotive
Typ
Zener
Godkännande
AEC-Q101
Dubbelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
25,6V
Spänning - genombrott (min)
28,5V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
53,5V