SMCJ18AHE3/57T är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Similar
Panjit International Inc.
I lager: 165
Datablad
Similar
Littelfuse Inc.
I lager: 8 565
Littelfuse Inc.
I lager: 884
STMicroelectronics
YAGEO
YAGEO
Microchip Technology
Taiwan Semiconductor Corporation
I lager: 417
29,2V Klämma 51,4A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMCJ)
DO-214AB
SMCJ18AHE3/57T
DigiKeys produktnummer
SMCJ18AHE3/57T-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMCJ18AHE3/57T
Beskrivning
TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AB
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
51,4A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
AEC-Q101
Enkelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
18V
Spänning - genombrott (min)
20V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
29,2V