SMCJ18E3/TR13 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Littelfuse Inc.
I lager: 8 565
YAGEO
I lager: 220
Comchip Technology
32,2V Klämma 46,6A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMCJ)
SMCJ18E3/TR13
DigiKeys produktnummer
SMCJ18E3/TR13-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMCJ18E3/TR13
Beskrivning
TVS DIODE 18VWM 32.2VC DO214AB
Tillverkarens standardleveranstid
26 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
46,6A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Arbetstemperatur
-65°C-150°C (TJ)
Spänning - backspänning (typ)
18V
Spänning - genombrott (min)
20V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
32,2V