SMCJ18A-M3/57T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
Similar
YAGEO
I lager: 220
Comchip Technology
29,2V Klämma 51,4A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMC)
DO-214AB, SMC
SMCJ18A-M3/57T
DigiKeys produktnummer
SMCJ18A-M3/57T-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMCJ18A-M3/57T
Beskrivning
TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AB
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
51,4A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Spänning - backspänning (typ)
18V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
20V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
29,2V