5.0SMDJ18A-R
DigiKeys produktnummer
118-5.0SMDJ18A-RTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
5.0SMDJ18A-R
Beskrivning
VOLTAGE SUPPRESOR
Tillverkarens standardleveranstid
25 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
29,2V Klämma 171,2A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMC)
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
171,2A
Tillv.
Effekt - toppuls
5000W (5kW)
Remsa och spole (TR)
Tillämpningar
Telekom
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Ytmontering
Enkelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
18V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
20V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
29,2V