SMCJ170CA-E3/9AT är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
I lager: 0
Datablad
Direkt
I lager: 0
Datablad
Central Semiconductor Corp
STMicroelectronics
Taiwan Semiconductor Corporation
I lager: 947
Littelfuse Inc.
Bourns Inc.
Diodes Incorporated
I lager: 901
Littelfuse Inc.
Microchip Technology
275V Klämma 5,5A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMCJ)
DO-214AB
SMCJ170CA-E3/9AT
DigiKeys produktnummer
SMCJ170CA-E3/9ATGITR-ND - Remsa och spole (TR)
SMCJ170CA-E3/9ATGICT-ND - Remsbit (CT)
SMCJ170CA-E3/9ATGIDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMCJ170CA-E3/9AT
Beskrivning
TVS DIODE 170VWM 275VC DO214AB
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
SMCJ170CA-E3/9AT Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
5,5A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Dubbelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
170V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
189V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
275V