SMCJ15CA-M3/57T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
I lager: 751
Taiwan Semiconductor Corporation
Diodes Incorporated
Similar
Diotec Semiconductor
Bourns Inc.
Diodes Incorporated
24,4V Klämma 61,5A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMC)
DO-214AB, SMC
SMCJ15CA-M3/57T
DigiKeys produktnummer
SMCJ15CA-M3/57T-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMCJ15CA-M3/57T
Beskrivning
TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO214AB
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
61,5A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Remsa och spole (TR)
Tillämpningar
General Purpose
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Dubbelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
15V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
16,7V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
24,4V