SMCJ13CA-M3/9AT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
I lager: 2 762
Datablad
Direkt
I lager: 0
Datablad
Taiwan Semiconductor Corporation
Littelfuse Inc.
Littelfuse Inc.
Similar
Similar
Diotec Semiconductor
I lager: 783
Diodes Incorporated
Bourns Inc.
21,5V Klämma 69,8A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMC)
DO-214AB, SMC
SMCJ13CA-M3/9AT
DigiKeys produktnummer
SMCJ13CA-M3/9AT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMCJ13CA-M3/9AT
Beskrivning
TVS DIODE 13VWM 21.5VC DO214AB
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
69,8A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Remsa och spole (TR)
Tillämpningar
General Purpose
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Spänning - backspänning (typ)
13V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
14,4V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
21,5V