1.5SMC15CA är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
YAGEO
Similar
YAGEO
I lager: 0
Datablad
21,2V Klämma 74A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMC)
1.5SMC15CA
DigiKeys produktnummer
1801-1.5SMC15CATR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1.5SMC15CA
Beskrivning
TVS DIODE 12.8VWM 21.2V DO214AB
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
1.5SMC15CA Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
74A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Tillämpningar
Telekom
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Dubbelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
12,8V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
14,3V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
21,2V