SMCJ110CA-E3/57T
DigiKeys produktnummer
SMCJ110CA-E3/57TGITR-ND - Remsa och spole (TR)
SMCJ110CA-E3/57TGICT-ND - Remsbit (CT)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMCJ110CA-E3/57T
Beskrivning
TVS DIODE 110VWM 177VC DO214AB
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
177V Klämma 8,5A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMCJ)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SMCJ110CA-E3/57T Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
8,5A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Tillämpningar
General Purpose
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Dubbelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
110V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
122V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
177V