SMCJ100CA
DigiKeys produktnummer
SMCJ100CAFSTR-ND - Remsa och spole (TR)
SMCJ100CAFSCT-ND - Remsbit (CT)
SMCJ100CAFSDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMCJ100CA
Beskrivning
TVS DIODE 100VWM 162VC DO214AB
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
162V Klämma 9,3A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMC)
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
9,3A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Ytmontering
Dubbelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
100V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
111V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
162V