SMC3K58CAHM3/9A är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
I lager: 3 207
Littelfuse Inc.
I lager: 6 545
Littelfuse Inc.
I lager: 944
Similar
Bourns Inc.
Bourns Inc.
Comchip Technology
Comchip Technology
93,6V Klämma 32,1A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMCJ)
DO-214AB
SMC3K58CAHM3/9A
DigiKeys produktnummer
SMC3K58CAHM3/9A-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMC3K58CAHM3/9A
Beskrivning
TVS DIODE 58VWM 93.6VC DO214AB
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
SMC3K58CAHM3/9A Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
32,1A
Tillv.
Effekt - toppuls
3000W (3kW)
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Spänning - backspänning (typ)
58V
Spänning - genombrott (min)
64,4V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
93,6V