SMC3K58CA-M3/57 | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | SMC3K58CA-M3/57 |
Beskrivning | TVS DIODE 58VWM 93.6VC DO214AB |
Tillverkarens standardleveranstid | 22 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 93,6V Klämma 32,1A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMCJ) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | SMC3K58CA-M3/57 Modeller |
Kategori | Ström - toppuls (10/1000 µs) 32,1A |
Tillv. | Effekt - toppuls 3000W (3kW) |
Serie | Nätmatningsskydd Nej |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Tillämpningar General Purpose |
Artikelstatus Aktiv | Arbetstemperatur -55°C-150°C (TJ) |
Typ Zener | Monteringstyp Ytmontering |
Dubbelriktade kanaler 1 | Inkapsling/låda DO-214AB, SMC |
Spänning - backspänning (typ) 58V | Leverantörens enhetsförpackning |
Spänning - genombrott (min) 64,4V | Basproduktens nummer |
Spänning - begränsning (max) @ Ipp 93,6V |