SMC3K43CAHM3/57 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
I lager: 1 857
I lager: 0
Littelfuse Inc.
Microchip Technology
Uppgradering
Similar
Central Semiconductor Corp
Similar
Central Semiconductor Corp
I lager: 617
Taiwan Semiconductor Corporation
69,4V Klämma 43,2A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMCJ)
DO-214AB
SMC3K43CAHM3/57
DigiKeys produktnummer
SMC3K43CAHM3/57-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMC3K43CAHM3/57
Beskrivning
TVS DIODE 43VWM 69.4VC DO214AB
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
SMC3K43CAHM3/57 Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
43,2A
Tillv.
Effekt - toppuls
3000W (3kW)
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Spänning - backspänning (typ)
43V
Spänning - genombrott (min)
47,8V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
69,4V