SMC3K43CA-M3/57
DigiKeys produktnummer
SMC3K43CA-M3/57GITR-ND - Remsa och spole (TR)
SMC3K43CA-M3/57GICT-ND - Remsbit (CT)
SMC3K43CA-M3/57GIDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMC3K43CA-M3/57
Beskrivning
TVS DIODE 43VWM 69.4VC DO214AB
Detaljerad beskrivning
69,4V Klämma 43,2A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMCJ)
EDA-/CAD-modeller
SMC3K43CA-M3/57 Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
43,2A
Tillv.
Effekt - toppuls
3000W (3kW)
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tillämpningar
General Purpose
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Spänning - backspänning (typ)
43V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
47,8V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
69,4V