SMBJ150CAHE3/52 är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
I lager: 1 040
I lager: 0
Datablad
Taiwan Semiconductor Corporation
Bourns Inc.
Littelfuse Inc.
Diodes Incorporated
Littelfuse Inc.
Microchip Technology
Similar
Microchip Technology
Similar
Comchip Technology
Comchip Technology
243V Klämma 2,5A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AA (SMBJ)
SMBJ150CAHE3/52
DigiKeys produktnummer
SMBJ150CAHE3/52-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMBJ150CAHE3/52
Beskrivning
TVS DIODE 150VWM 243VC DO214AA
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
2,5A
Tillv.
Effekt - toppuls
600W
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Artikelstatus
Har utgått hos DigiKey
Grad
Automotive
Typ
Zener
Godkännande
AEC-Q101
Dubbelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
150V
Spänning - genombrott (min)
167V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
243V