SMBJ150CA-M3/5B är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
I lager: 1 040
I lager: 0
Datablad
Taiwan Semiconductor Corporation
Littelfuse Inc.
Diodes Incorporated
Littelfuse Inc.
Microchip Technology
Similar
Similar
Comchip Technology
243V Klämma 2,5A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AA (SMBJ)
SMBJ150CA-M3/5B
DigiKeys produktnummer
SMBJ150CA-M3/5B-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMBJ150CA-M3/5B
Beskrivning
TVS DIODE 150VWM 243VC DO214AA
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
2,5A
Tillv.
Effekt - toppuls
600W
Remsa och spole (TR)
Tillämpningar
General Purpose
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Dubbelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
150V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
167V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
243V