SMBJ110CA-E3/5B är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
Littelfuse Inc.
I lager: 566
Taiwan Semiconductor Corporation
Bourns Inc.
Littelfuse Inc.
Microchip Technology
Similar
Diodes Incorporated
Microchip Technology
177V Klämma 3,4A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AA (SMBJ)
SMBJ110CA-E3/5B
DigiKeys produktnummer
SMBJ110CA-E3/5B-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMBJ110CA-E3/5B
Beskrivning
TVS DIODE 110VWM 177VC DO214AA
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
3,4A
Tillv.
Effekt - toppuls
600W
Remsa och spole (TR)
Tillämpningar
General Purpose
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Dubbelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
110V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
122V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
177V