SMBJ110CAHE3/52 är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
I lager: 1 424
Taiwan Semiconductor Corporation
Littelfuse Inc.
I lager: 566
Bourns Inc.
Littelfuse Inc.
Microchip Technology
Similar
Microchip Technology
Similar
Comchip Technology
Comchip Technology
177V Klämma 3,4A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AA (SMBJ)
SMBJ110CAHE3/52
DigiKeys produktnummer
SMBJ110CAHE3/52-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMBJ110CAHE3/52
Beskrivning
TVS DIODE 110VWM 177VC DO214AA
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
3,4A
Tillv.
Effekt - toppuls
600W
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Artikelstatus
Har utgått hos DigiKey
Grad
Automotive
Typ
Zener
Godkännande
AEC-Q101
Dubbelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
110V
Spänning - genombrott (min)
122V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
177V