SMAJ8.5A-M3/5A är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
I lager: 0
Datablad
Direkt
I lager: 0
Datablad
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
Similar
Littelfuse Inc.
YAGEO
YAGEO
Bilden för SMAJ8.5A-M3/5A är inte tillgänglig
SMAJ8.5A-M3/5A
DigiKeys produktnummer
SMAJ8.5A-M3/5A-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMAJ8.5A-M3/5A
Beskrivning
TVS DIODE 8.5VWM 14.4V DO214AC
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
14,4V Klämma 27,8A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AC (SMA)
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
27,8A
Tillv.
Effekt - toppuls
400W
Remsa och spole (TR)
Tillämpningar
General Purpose
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Spänning - backspänning (typ)
8,5V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
9,44V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
14,4V