Bilden för SMAJ54CA-E3/61 är inte tillgänglig
SMAJ54CA-E3/61
DigiKeys produktnummer
SMAJ54CA-E3/61GITR-ND - Remsa och spole (TR)
SMAJ54CA-E3/61GICT-ND - Remsbit (CT)
SMAJ54CA-E3/61GIDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMAJ54CA-E3/61
Beskrivning
TVS DIODE 54VWM 87.1VC DO214AC
Tillverkarens standardleveranstid
28 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
87,1V Klämma 4,6A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AC (SMA)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SMAJ54CA-E3/61 Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
4,6A
Tillv.
Effekt - toppuls
400W
Serie
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tillämpningar
General Purpose
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Dubbelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
54V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
60V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
87,1V