SMAJ33CA-M3/61 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
I lager: 41 177
Datablad
Direkt
I lager: 76 750
Datablad
Comchip Technology
Littelfuse Inc.
Taiwan Semiconductor Corporation
Diodes Incorporated
Littelfuse Inc.
Comchip Technology
Similar
Similar
STMicroelectronics
YAGEO
YAGEO
Bilden för SMAJ33CA-M3/61 är inte tillgänglig
SMAJ33CA-M3/61
DigiKeys produktnummer
SMAJ33CA-M3/61-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMAJ33CA-M3/61
Beskrivning
TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO214AC
Tillverkarens standardleveranstid
28 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
53,3V Klämma 7,5A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AC (SMA)
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
7,5A
Tillv.
Effekt - toppuls
400W
Remsa och spole (TR)
Tillämpningar
General Purpose
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Dubbelriktade kanaler
1
Inkapsling/låda
DO-214AC, SMA
Spänning - backspänning (typ)
33V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
36,7V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
53,3V