SMAJ120CAHE3/61 är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
I lager: 0
Datablad
Direkt
I lager: 0
Datablad
Similar
Littelfuse Inc.
Similar
Bourns Inc.
Diodes Incorporated
Microchip Technology
STMicroelectronics
Comchip Technology
Bilden för SMAJ120CAHE3/61 är inte tillgänglig
SMAJ120CAHE3/61
DigiKeys produktnummer
SMAJ120CAHE3/61-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMAJ120CAHE3/61
Beskrivning
TVS DIODE 120VWM 193VC DO214AC
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
193V Klämma 1,6A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AC (SMA)
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
1,6A
Tillv.
Effekt - toppuls
300W
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Artikelstatus
Har utgått hos DigiKey
Grad
Automotive
Typ
Zener
Godkännande
AEC-Q101
Dubbelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
120V
Spänning - genombrott (min)
133V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
193V