SMAJ120CA-E3/5A är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
I lager: 0
Datablad
Direkt
I lager: 0
Datablad
Comchip Technology
Similar
Littelfuse Inc.
Similar
Bourns Inc.
Taiwan Semiconductor Corporation
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
Microchip Technology
STMicroelectronics
Bilden för SMAJ120CA-E3/5A är inte tillgänglig
SMAJ120CA-E3/5A
DigiKeys produktnummer
SMAJ120CA-E3/5A-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMAJ120CA-E3/5A
Beskrivning
TVS DIODE 120VWM 193VC DO214AC
Tillverkarens standardleveranstid
28 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
193V Klämma 1,6A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AC (SMA)
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
1,6A
Tillv.
Effekt - toppuls
300W
Remsa och spole (TR)
Tillämpningar
General Purpose
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Dubbelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
120V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
133V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
193V