SMAJ110AHE3/5A är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
I lager: 0
Datablad
Direkt
I lager: 0
Datablad
Similar
Diodes Incorporated
Similar
Microchip Technology
Microchip Technology
Bilden för SMAJ110AHE3/5A är inte tillgänglig
SMAJ110AHE3/5A
DigiKeys produktnummer
SMAJ110AHE3/5A-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMAJ110AHE3/5A
Beskrivning
TVS DIODE 110VWM 177VC DO214AC
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
177V Klämma 1,7A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AC (SMA)
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
1,7A
Tillv.
Effekt - toppuls
300W
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Artikelstatus
Har utgått hos DigiKey
Grad
Automotive
Typ
Zener
Godkännande
AEC-Q101
Enkelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
110V
Spänning - genombrott (min)
122V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
177V