SMAJ110A-E3/61 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
I lager: 0
Datablad
Similar
Bourns Inc.
I lager: 0
Datablad
Eaton - Electronics Division
Diodes Incorporated
Microchip Technology
Microchip Technology
Bilden för SMAJ110A-E3/61 är inte tillgänglig
SMAJ110A-E3/61
DigiKeys produktnummer
SMAJ110A-E3/61-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMAJ110A-E3/61
Beskrivning
TVS DIODE 110VWM 177VC DO214AC
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
177V Klämma 1,7A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AC (SMA)
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
1,7A
Tillv.
Effekt - toppuls
300W
Remsa och spole (TR)
Tillämpningar
General Purpose
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Enkelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
110V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
122V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
177V