Bilden för SMA6J15A-E3/5A är inte tillgänglig
SMA6J15A-E3/5A
DigiKeys produktnummer
112-SMA6J15A-E3/5ATR-ND - Remsa och spole (TR)
112-SMA6J15A-E3/5ACT-ND - Remsbit (CT)
112-SMA6J15A-E3/5ADKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMA6J15A-E3/5A
Beskrivning
TVS DIODE 15VWM 27.7VC DO214AC
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
27,7V Klämma 25,4A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AC (SMA)
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
25,4A
Tillv.
Effekt - toppuls
600W
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Spänning - backspänning (typ)
15V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
16,7V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
27,7V