SMA6J15A-TR
DigiKeys produktnummer
497-5921-2-ND - Remsa och spole (TR)
497-5921-1-ND - Remsbit (CT)
497-5921-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMA6J15A-TR
Beskrivning
TVS DIODE 15VWM 27.7VC DO214AC
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
27,7V Klämma 123A (8/20µs) Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AC (SMA)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SMA6J15A-TR Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
123A (8/20µs)
Tillv.
Effekt - toppuls
600W
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-55°C-175°C (TJ)
Spänning - backspänning (typ)
15V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
16,7V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
27,7V