SMA6J13A-E3/61 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
STMicroelectronics
I lager: 47 691
Datablad
Similar
STMicroelectronics
I lager: 90
Datablad
Similar
Littelfuse Inc.
I lager: 0
Littelfuse Inc.
I lager: 40
Bourns Inc.
Diodes Incorporated
YAGEO
YAGEO
Bilden för SMA6J13A-E3/61 är inte tillgänglig
SMA6J13A-E3/61
DigiKeys produktnummer
SMA6J13A-E3/61-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMA6J13A-E3/61
Beskrivning
TVS DIODE 13VWM 23.9VC DO214AC
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
23,9V Klämma 29,4A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AC (SMA)
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
29,4A
Tillv.
Effekt - toppuls
600W
Serie
Nätmatningsskydd
Nej
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Tillämpningar
General Purpose
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Typ
Zener
Monteringstyp
Ytmontering
Enkelriktade kanaler
1
Inkapsling/låda
DO-214AC, SMA
Spänning - backspänning (typ)
13V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
14,4V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
23,9V