SMA6J13A-TR
DigiKeys produktnummer
497-5919-2-ND - Remsa och spole (TR)
497-5919-1-ND - Remsbit (CT)
497-5919-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMA6J13A-TR
Beskrivning
TVS DIODE 13VWM 23.9VC DO214AC
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
23,9V Klämma 147A (8/20µs) Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AC (SMA)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SMA6J13A-TR Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
147A (8/20µs)
Tillv.
Effekt - toppuls
600W
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-55°C-175°C (TJ)
Spänning - backspänning (typ)
13V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
14,4V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
23,9V