SMA5J12CA-E3/5A är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
I lager: 0
Datablad
Direkt
I lager: 0
Datablad
Microchip Technology
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
Similar
Littelfuse Inc.
KYOCERA AVX
Bourns Inc.
Diodes Incorporated
STMicroelectronics
Comchip Technology
Bilden för SMA5J12CA-E3/5A är inte tillgänglig
SMA5J12CA-E3/5A
DigiKeys produktnummer
SMA5J12CA-E3/5A-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMA5J12CA-E3/5A
Beskrivning
TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AC
Tillverkarens standardleveranstid
28 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
19,9V Klämma 25,1A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AC (SMA)
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
25,1A
Tillv.
Effekt - toppuls
500W
Serie
Nätmatningsskydd
Nej
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Tillämpningar
General Purpose
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Typ
Zener
Monteringstyp
Ytmontering
Dubbelriktade kanaler
1
Inkapsling/låda
DO-214AC, SMA
Spänning - backspänning (typ)
12V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
13,3V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
19,9V