SM15T22A-E3/9AT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
I lager: 0
Datablad
Direkt
STMicroelectronics
I lager: 453
Datablad
STMicroelectronics
I lager: 579
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
I lager: 0
Similar
Littelfuse Inc.
YAGEO
YAGEO
30,6V Klämma 49A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMCJ)
DO-214AB
SM15T22A-E3/9AT
DigiKeys produktnummer
SM15T22A-E3/9AT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SM15T22A-E3/9AT
Beskrivning
TVS DIODE 18.8VWM 30.6V DO214AB
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
49A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Arbetstemperatur
-65°C-150°C (TJ)
Spänning - backspänning (typ)
18,8V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
20,9V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
30,6V