SM15T22AY
DigiKeys produktnummer
497-10897-2-ND - Remsa och spole (TR)
497-10897-1-ND - Remsbit (CT)
497-10897-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SM15T22AY
Beskrivning
TVS DIODE 18.8VWM 39.3VC SMC
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
39,3V Klämma 254A (8/20µs) Ipp TVS - dioder Ytmontering SMC
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SM15T22AY Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
254A (8/20µs)
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-150°C (TJ)
Artikelstatus
Aktiv
Grad
Automotive
Typ
Zener
Godkännande
AEC-Q101
Enkelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
18,8V
Spänning - genombrott (min)
20,9V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
39,3V