SM15T15A-M3/9AT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
YAGEO
I lager: 0
Datablad
Similar
YAGEO
I lager: 0
Datablad
Diotec Semiconductor
21,2V Klämma 71A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMCJ)
DO-214AB
SM15T15A-M3/9AT
DigiKeys produktnummer
SM15T15A-M3/9AT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SM15T15A-M3/9AT
Beskrivning
TVS DIODE 12.8VWM 21.2V DO214AB
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
71A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Arbetstemperatur
-65°C-150°C (TJ)
Spänning - backspänning (typ)
12,8V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
14,3V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
21,2V