1.5SMC15A/TR7 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
YAGEO
I lager: 0
Datablad
21,2V Klämma 71,7A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMC)
DO-214AB
1.5SMC15A/TR7
DigiKeys produktnummer
13-1.5SMC15A/TR7TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1.5SMC15A/TR7
Beskrivning
TVS DIODE 12.8VWM 21.2V DO214AB
Tillverkarens standardleveranstid
31 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
21,2V
Tillv.
Ström - toppuls (10/1000 µs)
71,7A
Serie
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Artikelstatus
Aktiv
Tillämpningar
General Purpose
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Spänning - backspänning (typ)
12,8V
Spänning - genombrott (min)
14,3V