SM15T12A-E3/57T är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
I lager: 0
Datablad
Direkt
Littelfuse Inc.
I lager: 1 984
Datablad
STMicroelectronics
STMicroelectronics
I lager: 30
Similar
YAGEO
Similar
YAGEO
Diotec Semiconductor
Taiwan Semiconductor Corporation
16,7V Klämma 90A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMCJ)
DO-214AB
SM15T12A-E3/57T
DigiKeys produktnummer
SM15T12A-E3/57TGITR-ND - Remsa och spole (TR)
SM15T12A-E3/57TGICT-ND - Remsbit (CT)
SM15T12A-E3/57TGIDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SM15T12A-E3/57T
Beskrivning
TVS DIODE 10.2VWM 16.7V DO214AB
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
SM15T12A-E3/57T Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
90A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-65°C-150°C (TJ)
Spänning - backspänning (typ)
10,2V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
11,4V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
16,7V