SM15T10AHE3/57T är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
I lager: 0
Datablad
Direkt
STMicroelectronics
I lager: 1 888
Datablad
Similar
YAGEO
Similar
YAGEO
Littelfuse Inc.
Bourns Inc.
Diodes Incorporated
Littelfuse Inc.
Taiwan Semiconductor Corporation
14,5V Klämma 103A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMCJ)
DO-214AB
SM15T10AHE3/57T
DigiKeys produktnummer
SM15T10AHE3/57T-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SM15T10AHE3/57T
Beskrivning
TVS DIODE 8.55VWM 14.5V DO214AB
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
103A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Serie
Nätmatningsskydd
Nej
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-65°C-150°C (TJ)
Artikelstatus
Har utgått hos DigiKey
Grad
Automotive
Typ
Zener
Godkännande
AEC-Q101
Enkelriktade kanaler
1
Monteringstyp
Ytmontering
Spänning - backspänning (typ)
8,55V
Inkapsling/låda
DO-214AB, SMC
Spänning - genombrott (min)
9,5V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
14,5V