SA15A-E3/54 | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | SA15A-E3/54 |
Beskrivning | TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO204AC |
Tillverkarens standardleveranstid | 13 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 24,4V Klämma 20,5A Ipp TVS - dioder Genomgående hål DO-204AC (DO-15) |
Datablad | Datablad |
Kategori | Ström - toppuls (10/1000 µs) 20,5A |
Tillv. | Effekt - toppuls 500W |
Serie | Nätmatningsskydd Nej |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) | Tillämpningar General Purpose |
Artikelstatus Aktiv | Arbetstemperatur -55°C-175°C (TJ) |
Typ Zener | Monteringstyp Genomgående hål |
Enkelriktade kanaler 1 | Inkapsling/låda DO-204AC, DO-15, axiell |
Spänning - backspänning (typ) 15V | Leverantörens enhetsförpackning |
Spänning - genombrott (min) 16,7V | Basproduktens nummer |
Spänning - begränsning (max) @ Ipp 24,4V |