SA15A-E3/54
DigiKeys produktnummer
SA15A-E3/54GITR-ND - Remsa och spole (TR)
SA15A-E3/54GICT-ND - Remsbit (CT)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SA15A-E3/54
Beskrivning
TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO204AC
Detaljerad beskrivning
24,4V Klämma 20,5A Ipp TVS - dioder Genomgående hål DO-204AC (DO-15)
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
20,5A
Tillv.
Effekt - toppuls
500W
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Tillämpningar
General Purpose
Arbetstemperatur
-55°C-175°C (TJ)
Spänning - backspänning (typ)
15V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
16,7V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
24,4V