GDZ18B-E3-18 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
I lager: 0
Datablad
Similar
Central Semiconductor Corp
Similar
Central Semiconductor Corp
onsemi
onsemi
Dioder - zener 18 V 200 mW ±4% Ytmontering SOD-323
GDZ18B-E3-18
DigiKeys produktnummer
GDZ18B-E3-18-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GDZ18B-E3-18
Beskrivning
DIODE ZENER 18V 200MW SOD323
Tillverkarens standardleveranstid
99 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Impedans (max) (Zzt)
65 Ohms
Tillv.
Ström - läckström @ Vr
100 nA @ 13 V
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Spänning - Zener (Nom) (Vz)
Leverantörens enhetsförpackning
SOD-323
Tolerans
±4%
Basproduktens nummer
Effekt - max
200 mW