GDZ15B-E3-18 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
I lager: 0
Datablad
Similar
onsemi
Dioder - zener 15 V 200 mW ±4% Ytmontering SOD-323
GDZ15B-E3-18
DigiKeys produktnummer
GDZ15B-E3-18-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GDZ15B-E3-18
Beskrivning
DIODE ZENER 15V 200MW SOD323
Tillverkarens standardleveranstid
99 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Impedans (max) (Zzt)
42 Ohms
Tillv.
Ström - läckström @ Vr
100 nA @ 11 V
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Artikelstatus
Aktiv
Tolerans
±4%
Basproduktens nummer
Effekt - max
200 mW