BZX84C9V1-G3-18 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
I lager: 3 145
Datablad
Parametrisk ekvivalent
I lager: 9 949
Datablad
Similar
onsemi
Similar
Diodes Incorporated
onsemi
Central Semiconductor Corp
Comchip Technology
Diodes Incorporated
Dioder - zener 9.1 V 300 mW ±5% Ytmontering SOT-23-3
BZX84C9V1-G3-18
DigiKeys produktnummer
BZX84C9V1-G3-18-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BZX84C9V1-G3-18
Beskrivning
DIODE ZENER 9.1V 300MW SOT23-3
Tillverkarens standardleveranstid
41 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
BZX84C9V1-G3-18 Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Impedans (max) (Zzt)
15 Ohms
Tillv.
Ström - läckström @ Vr
500 nA @ 6 V
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Leverantörens enhetsförpackning
SOT-23-3
Tolerans
±5%
Basproduktens nummer
Effekt - max
300 mW