BZX84C9V1-E3-18 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Diodes Incorporated
I lager: 0
Datablad
Similar
Diodes Incorporated
I lager: 0
Datablad
Diotec Semiconductor
Central Semiconductor Corp
onsemi
Central Semiconductor Corp
Comchip Technology
onsemi
Dioder - zener 9.1 V 300 mW ±5% Ytmontering SOT-23-3
BZX84C9V1-E3-18
DigiKeys produktnummer
BZX84C9V1-E3-18-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BZX84C9V1-E3-18
Beskrivning
DIODE ZENER 9.1V 300MW SOT23-3
Tillverkarens standardleveranstid
41 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Impedans (max) (Zzt)
15 Ohms
Tillv.
Ström - läckström @ Vr
500 nA @ 6 V
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Spänning - Zener (Nom) (Vz)
Leverantörens enhetsförpackning
SOT-23-3
Tolerans
±5%
Basproduktens nummer
Effekt - max
300 mW